Projekt Šablonami k rozvoji školy

Naše škola realizuje projekt s názvem Šablonami k rozvoji školy,registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0006611, podpořený z výzvy MŠMT Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ I. Doba realizace projektu je od 1. 9. 2017 do 31. 8. 2019.

Projekt je zaměřen na:

• personální podporu - školní asistent působící na škole po dobu projektu,
  • profesní rozvoj pedagogů ZŠ - další vzdělávání pedagogů v oblasti inkluze, mentoringu, čtenářské a matematické gramotnosti,
  • extrakurikulární rozvojové aktivity ZŠ - Čtenářský klub pro žáky ZŠ, Klub zábavné logiky a deskových her pro žáky ZŠ, Doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem.

Hlavním cílem projektu je zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků ZŠ v klíčových kompetencích.

Tento projekt je spolufinancován EU.

Třídní schůzky

Vážení rodiče. První třídní schůzky v tomto školním roce se uskuteční online přes platformu MS Teams v úterý 5. 1. 2021 od 17.00 hodin. Třídní učitelé vás budou o podrobnostech organizace třídních schůzek informovat v průběhu...Více informací

listopad 2020

Pondělí, 30. 11. 2020