Skip to main content
Obrázek s motivem školy

Šplh

ŠPLH 4,5 m - děvčata 6. - 7. třída
poř.   jméno                            rok narozeníčasakce                                        
1.Planíková Nikola 19913,50Školní soutěž 2003-2004
2.Kubrtová Lenka 19944,00Školní soutěž 2006-2007
3.Huková Ivana  4,10Tabulka rekordů 1997-1998
4.-5.Berková Tereza 19884,20Tabulka rekordů 2001-2002
 Scholzová Irena  4,20Tabulka rekordů 1996-1997
6.Novotná Martina 19894,30Tabulka rekordů 2001-2002
7.Svobodová Kateřina  4,40Tabulka rekordů 2000-2001
8.-9.Stromová Michaela 19894,50Tabulka rekordů 2001-2002
 Svašková Lenka 19894,50Tabulka rekordů 2001-2002
10.Svobodová Lucie 19904,60Tabulka rekordů 2002-2003
 Fidlerová Barbora 19964,60Škol. sport. soutěž 2007-2008
ŠPLH 4,5 m - děvčata 8. - 9. třída
poř.   jméno                            rok narozeníčasakce                                        
1.Planíková Nikola 19913,20Školní soutěž 2004-2005
2.Scholzová Irena  3,30Tabulka rekordů 1997-1998
3.Řandová Kateřina  3,70Školní soutěž 2003-2004
4.-5.Konrádová Helena  4,00Tabulka rekordů 1997-1998
 Šindelářová Anna 19924,00Školní soutěž 2005-2006
6.Škopková Eva  4,10Tabulka rekordů 1996-1997
7.-8.Novotná Martina 19894,20Školní soutěž 2003-2004
 Svobodová Lucie 19904,20Školní soutěž 2004-2005
9.Křehlíková Sabina 19954,30Školní soutěž 2008-2009
10.Svobodová Lucie 19904,40Školní soutěž 2003-2004
ŠPLH 4,5 m - chlapci 6. - 7. třída
poř.   jméno                            rok narozeníčasakce                                        
1.-2.Horvát Tomáš  2,80Tabulka rekordů 2002-2003
 Svašek Petr  2,80Tabulka rekordů 1999-2000
3.Bendík Pavel  3,00Tabulka rekordů 1999-2000
4.Schäfer Pavel 19853,10Tabulka rekordů 1998-1999
5.Fenčák Miroslav 19903,20Školní sport. soutěž 2003-2004
6.-7.Hlaváč Stanislav 19893,30Školní sport. soutěž 2003-2004
 Kůrka Josef  3,30Tabulka rekordů 1998-1999
8.Krátký Karel 19893,40Tabulka rekordů 2001-2002
9.-10.Nguyen David 19903,50Tabulka rekordů 2002-2003
 Štěpka Václav  3,50Tabulka rekordů 2000-2001
ŠPLH 4,5 m - chlapci 8. - 9. třída
poř.   jméno                            rok narozeníčasakce                                        
1.Procházka Jan 19922,20Škoní sport. soutěž 2007-2008
2.Schäfer Pavel 19852,30Tabulka rekordů 2000-2001
3.Jandl Marek  2,50Tabulka rekordů 2001-2002
4.Štěpka Václav  2,70Tabulka rekordů 2002-2003
5.-10.Procházka Lukáš 19872,80Tabulka rekordů 2001-2002
 Fenčák Miroslav 19902,80Školní soutěž 2004-2005
 Svašek Petr  2,80Tabulka rekordů 2001-2002
 Fousek František 19902,80Školní sport. soutěž 2005-2006
 Lorenz Jan 19902,80Školní sport. soutěž 2005-2006
 Tykal David 19922,80Školní sport. soutěž 2007-2008

Novinky

VÁNOCE VE ŠKOLE 2021

Na letošní adventní čas jsme připravili pro žáky, případně i pro veřejnost, tyto akce (v přílohách). Věříme, že se nám je podaří všechny uskutečnit. VÁNOCE VE ŠKOLE 2021 - program ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU - pozvánka Více informací


Archiv novinek

Kalendář

listopad 2021
Seznam akcí

Jídelníček

Pondělí, 29. 11. 2021

Polévka zeleninová 1,7,9
Hlavní jídlo č. 1: Hovězí pečeně znojemská, rýže 1
Hlavní jídlo č. 2: Nudlový nákyp se šunkou a brokolicí 1,3,7,9
Druh nápoje: Džus

Celý jídelníček