Skip to main content
Obrázek s motivem školy

Šplh

ŠPLH 4,5 m - děvčata 6. - 7. třída
poř.   jméno                            rok narozeníčasakce                                        
1.Planíková Nikola 19913,50Školní soutěž 2003-2004
2.Kubrtová Lenka 19944,00Školní soutěž 2006-2007
3.Huková Ivana  4,10Tabulka rekordů 1997-1998
4.-5.Berková Tereza 19884,20Tabulka rekordů 2001-2002
 Scholzová Irena  4,20Tabulka rekordů 1996-1997
6.Novotná Martina 19894,30Tabulka rekordů 2001-2002
7.Svobodová Kateřina  4,40Tabulka rekordů 2000-2001
8.-9.Stromová Michaela 19894,50Tabulka rekordů 2001-2002
 Svašková Lenka 19894,50Tabulka rekordů 2001-2002
10.Svobodová Lucie 19904,60Tabulka rekordů 2002-2003
 Fidlerová Barbora 19964,60Škol. sport. soutěž 2007-2008
ŠPLH 4,5 m - děvčata 8. - 9. třída
poř.   jméno                            rok narozeníčasakce                                        
1.Planíková Nikola 19913,20Školní soutěž 2004-2005
2.Scholzová Irena  3,30Tabulka rekordů 1997-1998
3.Řandová Kateřina  3,70Školní soutěž 2003-2004
4.-5.Konrádová Helena  4,00Tabulka rekordů 1997-1998
 Šindelářová Anna 19924,00Školní soutěž 2005-2006
6.Škopková Eva  4,10Tabulka rekordů 1996-1997
7.-8.Novotná Martina 19894,20Školní soutěž 2003-2004
 Svobodová Lucie 19904,20Školní soutěž 2004-2005
9.Křehlíková Sabina 19954,30Školní soutěž 2008-2009
10.Svobodová Lucie 19904,40Školní soutěž 2003-2004
ŠPLH 4,5 m - chlapci 6. - 7. třída
poř.   jméno                            rok narozeníčasakce                                        
1.-2.Horvát Tomáš  2,80Tabulka rekordů 2002-2003
 Svašek Petr  2,80Tabulka rekordů 1999-2000
3.Bendík Pavel  3,00Tabulka rekordů 1999-2000
4.Schäfer Pavel 19853,10Tabulka rekordů 1998-1999
5.Fenčák Miroslav 19903,20Školní sport. soutěž 2003-2004
6.-7.Hlaváč Stanislav 19893,30Školní sport. soutěž 2003-2004
 Kůrka Josef  3,30Tabulka rekordů 1998-1999
8.Krátký Karel 19893,40Tabulka rekordů 2001-2002
9.-10.Nguyen David 19903,50Tabulka rekordů 2002-2003
 Štěpka Václav  3,50Tabulka rekordů 2000-2001
ŠPLH 4,5 m - chlapci 8. - 9. třída
poř.   jméno                            rok narozeníčasakce                                        
1.Procházka Jan 19922,20Škoní sport. soutěž 2007-2008
2.Schäfer Pavel 19852,30Tabulka rekordů 2000-2001
3.Jandl Marek  2,50Tabulka rekordů 2001-2002
4.Štěpka Václav  2,70Tabulka rekordů 2002-2003
5.-10.Procházka Lukáš 19872,80Tabulka rekordů 2001-2002
 Fenčák Miroslav 19902,80Školní soutěž 2004-2005
 Svašek Petr  2,80Tabulka rekordů 2001-2002
 Fousek František 19902,80Školní sport. soutěž 2005-2006
 Lorenz Jan 19902,80Školní sport. soutěž 2005-2006
 Tykal David 19922,80Školní sport. soutěž 2007-2008

Novinky

Školní sběr papíru

Vážení rodiče, milí žáci.Soutěž tříd ve sběru papíru pokračuje jarním kolem (od pondělí 23.5. do čtvrtka 26.5. 2022). Více informací


Archiv novinek

Kalendář

May 2022
Seznam akcí

Jídelníček

Pondělí, 23. 5. 2022

Polévka kmínová s kapáním 1,3,7,9
Hlavní jídlo č. 1: Vepřová pečeně, celozrnný knedlík, zelí 1,7,11
Hlavní jídlo č. 2: Guláš vepřový, těstoviny 1,3
Druh nápoje: Džus

Celý jídelníček