Skip to main content
Obrázek s motivem školy

Skok z místa

SKOK Z MÍSTA - děvčata 6. - 7. třída
poř.   jméno                            rok narozenídélka (m)akce                                        
1.Kučerová Barbora  2,32Tabulka rekordů 1999-2000
2.Bláhová Adéla 19932,20Školní sport. soutěž 2006-2007
3.Vernerová Nikol  2,19Tabulka rekordů 2000-2001
4.Solcerová Olga 19882,18Tabulka rekordů 2000-2001
5.Konečná Lenka 19902,17Školní sport.soutěž 2003-2004
6.Fousková Kateřina 19882,16Tabulka rekordů 2000-2001
7.Sommerová Lenka  2,14Tabulka rekordů 1999-2000
8.Živcová Lucie 19882,13Tabulka rekordů 2000-2001
9.-12.Strnadová Dana 19882,12Tabulka rekordů 2000-2001
 Kaňková Tereza 19942,12Školní sport. soutěž 2006-2007
 Brožová Martina  2,12Školní sport. soutěž 2007-2008
 Burýšková Šárka  2,12Školní sport. soutěž 2007-2008
SKOK Z MÍSTA - děvčata 8. - 9. třída
poř.   jméno                            rok narozenídélka (m)akce                                        
1.Zbořilová Sandra 19902,36Školní sport. soutěž 2005-2006
2.Bandasová Kateřina 19902,35Školní sport. soutěž 2004-2005
3.Grimmová Lucie 19902,34Školní sport. soutěž 2005-2006
4.Váchalová Radka 19902,30Školní sport. soutěž 2003-2004
5.Drábková Veronika 19902,29Školní sport. soutěž 2005-2006
6.-9.Svobodová Lucie 19902,28Školní sport. soutěž 2004-2005
 Stromová Michaela 19892,28Školní sport. soutěž 2004-2005
 Fousková Kateřina 19882,28Školní sport. soutěž 2003-2004
 Matoušková Lenka  2,28Tabulka rekordů 1999-2000
10.Živcová Lucie 19882,25Školní sport. soutěž 2002-2003
 Zimová Miroslava  2,25Tabulka rekordů 1996-1997
 Pourová Veronika 19882,25Školní sport. soutěž 2003-2004
 Kučerová Barbora  2,25Tabulka rekordů 2000-2001
 Mádlová Michaela  2,25Školní sport. soutěž 2007-2008
SKOK Z MÍSTA - chlapci 6. - 7. třída
poř.   jméno                            rok narozenídélka (m)akce                                        
1.Procházka Jan 19922,70Školní sport. soutěž 2005-2006
2.Machač Mojmír 19932,55Školní sport. soutěž 2006-2007
3.Fenčák Miroslav 19902,53Školní sport. soutěž 2003-2004
4.Kašpar Tomáš 19892,52Školní sport. soutěž 2004-2005
5.Brůna Ladislav  2,50Tabulka rekordů 1996-1997
6.-7.Bílek Michael 19942,45Školní sport. soutěž 2007-2008
 Halásek Jakub 19922,45Školní sport. soutěž 2005-2006
8.-10.Pour Vojtěch 19912,42Školní sport. soutěž 2004-2005
 Valter Tomáš  2,42Tabulka rekordů 2000-2001
 Pyšný Tomáš 19922,42Školní sport. soutěž 2005-2006
SKOK Z MÍSTA - chlapci 8. - 9. třída
poř.   jméno                            rok narozenídélka (m)akce                                        
1.Procházka Jan 19922,95Školní sport. soutěž 2007-2008
2.Fenčák Miroslav 19902,87Školní sport. soutěž 2005-2006
3.Valter Tomáš 2,79Tabulka rekordů 2002-2003
4.Schäfer Pavel 2,73Tabulka rekordů 1999-2000
5.Pour Vojtěch 19912,72Školní sport. soutěž 2006-2007
6.Fousek František 19902,71Školní sport. soutěž 2004-2005
7.Machač Mojmír 19932,68Školní sport. soutěž 2008-2009
8.-10.Pyšný Tomáš 19922,62Školní sport. soutěž 2007-2008
 Krátký Karel 19892,62Školní sport. soutěž 2003-2004
 Červeňák Michal 19902,62Školní sport. soutěž 2004-2005

Novinky

Školní sběr papíru

Vážení rodiče, milí žáci.Soutěž tříd ve sběru papíru pokračuje jarním kolem (od pondělí 23.5. do čtvrtka 26.5. 2022). Více informací


Archiv novinek

Kalendář

May 2022
Seznam akcí

Jídelníček

Pondělí, 23. 5. 2022

Polévka kmínová s kapáním 1,3,7,9
Hlavní jídlo č. 1: Vepřová pečeně, celozrnný knedlík, zelí 1,7,11
Hlavní jídlo č. 2: Guláš vepřový, těstoviny 1,3
Druh nápoje: Džus

Celý jídelníček