Skip to main content
Obrázek s motivem školy

Skok vysoký

SKOK VYSOKÝ - děvčata 6. - 7. třída
poř.   jméno                            rok narozenívýška (cm)akce                                        
1.Fousková Kateřina 1988145Tabulka rekordů 2000-2001
2.Živcová Lucie 1988140Tabulka rekordů 2000-2001
 Vacková Nikola 1988140Tabulka rekordů 2001-2002
 Nováková Petra 2002140Vánoční laťka 2014
5.Fidlerová Barbora 1996136Pohár rozhlasu OF 2009
6.Kučerová Barbora 1986135Tabulka rekordů 1999-2000
 Váchalová Radka 1990135Tabulka rekordů 2002-2003
 Bendová Klára 1997135Vánoční laťka 2010
 Pazderníková Barbora 2000135Vánoční laťka 2011
10.Kleinwächterová Kateřina 1989131Tabulka rekordů 2001-2002
SKOK VYSOKÝ - děvčata 8. - 9. třída
poř.   jméno                            rok narozenívýška (cm)akce                                        
1.Živcová Lucie 1988150Tabulka rekordů 2002-2003
2.Solcerová Olga 1988148Tabulka rekordů 2002-2003
3.Kučerová Barbora 1986145Tabulka rekordů 2001-2002
 Fidlerová Barbora 1996145Vánoční laťka 2009
 Kudová Klára 1997145Vánoční laťka 2011
6.Fousková Kateřina 1988140Školní sport. soutěž 2003-2004
 Zbořilová Sandra 1990140Školní sport. soutěž 2005-2006
 Bendová Klára 1997140Vánoční laťka 2011
 Fidlerová Šárka 2003140Vánoční laťka 2016
10.Vacková Nikola 1988138Pohár rozhlasu KF 2004
SKOK VYSOKÝ - chlapci 6. - 7. třída
poř.   jméno                            rok narozenívýška (cm)akce                                        
1.Procházka Jan 1992161Pohár rozhlasu OF 2006
2.Machač Mojmír 1993155Pohár rozhlasu KF 2007
3.Fousek František 1990150Atletický čtyřboj OF 2004
 Bechyně Štěpán 2003150Vánoční laťka 2016
5.Vacek Jakub 1988149Tabulka rekordů 2001-2002
 Koleš Pavel 1987149Tabulka rekordů 1999-2000
 Valášek Denis 1994149Pohár rozhlasu OF 2008
8.Halásek Jakub 1992148Střekovská laťka 2005
9.Tuček Jan 1997147Pohár rozhlasu OF 2011
10.Koleš Jan 1985146Tabulka rekordů 1997-1998
SKOK VYSOKÝ - chlapci 8. - 9. třída
poř.   jméno                            rok narozenívýška (cm)akce                                        
1.Veselý Martin 2002173Vánoční laťka 2016
2.Soukup Robin 1998171Vánoční laťka 2013
3.Procházka Jan 1992170Atletický čtyřboj KF 2007
 Machač Mojmír 1993170Pohár rozhlasu OF 2008
 Valenta Jakub 1995170Střekovská laťka 2010
6.Jelínek Martin 1993169Atletický čtyřboj RF 2009
7.Závůrka Tomáš 1990168Střekovská laťka 2004
8.Vainert Adam 1998167Vánoční laťka 2013
9.Beran Petr 2001165Vánoční laťka 2015
10.Valášek Denis 1994164Vánoční laťka 2009

Novinky

Školní sběr papíru

Vážení rodiče, milí žáci.Soutěž tříd ve sběru papíru pokračuje jarním kolem (od pondělí 23.5. do čtvrtka 26.5. 2022). Více informací


Archiv novinek

Kalendář

May 2022
Seznam akcí

Jídelníček

Pondělí, 23. 5. 2022

Polévka kmínová s kapáním 1,3,7,9
Hlavní jídlo č. 1: Vepřová pečeně, celozrnný knedlík, zelí 1,7,11
Hlavní jídlo č. 2: Guláš vepřový, těstoviny 1,3
Druh nápoje: Džus

Celý jídelníček