Skip to main content
Obrázek s motivem školy

Běh na 800m

BĚH NA 800M - děvčata 6. - 7. třída
poř.   jméno                            rok narozeníčasakce                                        
1.Drábková Veronika 1990 2:31,2Školní sport. soutěž 2003-2004
2.Halamová Petra 1993 3:05,3Sport. olympiáda škol 05
3.Drábková Veronika 1990 3:16,7Olympijský den 2003
4.Mádlová Michaela 1993 3:17,2Sport. olympiáda škol 05
5.Myrošnyčenková Kristýna 1989 3:19,0Olympijský den 2003
6.Dragounová Petra 1989 3:20,6Olympijský den 2003
7.Macháčková Petra 1991 3:26,4Olympijský den 2004
8.Grimmová Lucie 1990 3:32,2Olympijský den 2003
9.Pilařová Petra 1991 3:32,6Olympijský den 2003
10.Kozáková Petra 1991 3:35,0Olympijský den 2004
BĚH NA 800M - děvčata 8. - 9. třída
poř.   jméno                            rok narozeníčasakce                                        
1.Bandasová Kateřina 1990 2:42,7Pohár rozhlasu KF 2004
2.Kubrtová Lenka 19942:45,2Pohár rozhlasu KF 2008
3.Suchá Tereza 1991 2:47,2Atletický čtyřboj KF 2005
4.Halamová Petra 19932:50,0Pohár rozhlasu KF 2008
5.Živcová Lucie 1988 2:50,8Atletický čtyřboj OF 2003
6.Grimmová Lucie 1990 2:51,9Sport. olympiáda škol 05
7.Váchalová Radka 1990 2:53,7Pohár rozhlasu KF 2004
8.Fousková Kateřina 1988 2:54,2Atletický čtyřboj OF 2004
9.Drábková Veronika 1990 2:54,8Olympijský den 2005
10.Mádlová Michaela 19932:55,0Atletický čtyřboj OF 2007
 Pilařová Petra 1991 2:55,0Pohár rozhlasu OF 2005
BĚH NA 800M - chlapci 6. - 7. třída
poř.   jméno                            rok narozeníčasakce                                        
1.Halásek Jakub 19922:27,0Atletický čtyřboj KF 2005
2.Fousek František 19902:41,9Atletický čtyřboj OF 2004
3.Žitka Miroslav 19922:42,2Atletický čtyřboj KF 2005
4.Procházka Jan 19922:43,7Atletický čtyřboj KF 2005
5.-6.Barnat Jakub 19902:44,2Atletický čtyřboj OF 2004
 Lipert Otto 19992:44,2Atletický čtyřboj OF 2012
7.Smolík Marek 1990 2:44,6Olympijský den 2005
8.Duminov Vitaly 1991 2:45,4Atletický čtyřboj KF 2005
9.Pour Vojtěch 1991 2:49,5Olympijský den 2005
10.Barnat Petr 19972:49,9Atletický čtyřboj OF 2010
BĚH NA 800M - chlapci 8. - 9. třída
poř.   jméno                            rok narozeníčasakce                                        
1.Závůrka Tomáš 1990 2:21,6Sport. olympiáda škol 05
2.Žižka Ladislav 1989 2:35,7Sport. olympiáda škol 05
3.Nesvadba Tomáš 1989 2:36,0Sport. olympiáda škol 05
4.Hůrka Zbyněk 1988 2:40,1Olympijský den 2004
5.Fousek František 1990 2:40,2Olympijský den 2005
6.Nguyen David 1990 2:41,6Olympijský den 2005
7.Novák Michal 1991 2:43,9Olympijský den 2005
8.Jirgle Jakub 1988 2:44,2Olympijský den 2004
9.Slanina Jiří 1990 2:45,0Olympijský den 2005
10.Šebík Ondřej 1989 2:46,3Olympijský den 2005

Novinky

Zápis do 1. tříd pro školní rok 2023/2024

Aktuální informace k zápisu do 1. tříd pro školní rok 2023/2024 Více informací


Archiv novinek

Kalendář

February 2023
Seznam akcí

Jídelníček

Středa, 1. 2. 2023

Polévka drůbeží s kapáním 1,3,7,9
Hlavní jídlo č. 1: Hrachová kaše s cibulkou, šunka, okurka 1,7
Hlavní jídlo č. 2: Celerový salát s tuňákem, rajčaty a kuskusem, pečivo 1,4,9
Druh nápoje: Čaj ovocný

Celý jídelníček