Skip to main content
Obrázek s motivem školy

4 kola

4 KOLA - děvčata 6. - 7. třída
poř.   jméno                            rok narozeníčasakce                                        
1.Matoušková Lenka  2:23,7Tabulka rekordů 1997-1998
2.Grimmová Lucie1990 2:31,4Školní soutěž 2003-2004
3.Kučerová Barbora  2:32,8Tabulka rekordů 1999-2000
4.Vacková Nikola1988 2:37,0Tabulka rekordů 2000-2001
5.Živcová Lucie1988 2:37,1Tabulka rekordů 2000-2001
6.Procházková Jana  2:37,5Tabulka rekordů 1997-1998
7.Solcerová Olga1988 2:38,0Tabulka rekordů 2000-2001
8.Vernerová Nikol  2:40,0Tabulka rekordů 2000-2001
9.Nováková Pavla  2:43,2Tabulka rekordů 1997-1998
10.Kratochvílová Věra  2:44,7Tabulka rekordů 1997-1998
4 KOLA - děvčata 8. - 9. třída
poř.   jméno                            rok narozeníčasakce                                        
1.Bandasová Kateřina1990 2:14,6Školní soutěž 2003-2004
2.Dragounová Petra1989 2:32,2Školní soutěž 2003-2004
3.Kučerová Barbora  2:34,7Tabulka rekordů 2000-2001
4.Pourová Veronika1988 2:36,0Školní soutěž 2003-2004
5.Stromová Michaela1989 2:37,1Školní soutěž 2003-2004
6.Novotná Martina1989 2:42,7Školní soutěž 2003-2004
7.Řandová Kateřina  2:43,1Školní soutěž 2003-2004
8.Rydlová Zuzana  2:43,3Tabulka rekordů 2000-2001
9.Svobodová Lucie1990 2:43,7Školní soutěž 2003-2004
10.Eckertová Lucie1990 2:43,8Školní soutěž 2003-2004
4 KOLA - chlapci 6. - 7. třída
poř.   jméno                            rok narozeníčasakce                                        
1.Matoušek Ondřej  2:22,0Tabulka rekordů 2000-2001
2.Hůrka Zbyněk1988 2:26,8Tabulka rekordů 2000-2001
3.Kopal Jiří  2:27,7Tabulka rekordů 2000-2001
4.Kůrka Josef  2:29,6Tabulka rekordů 1998-1999
5.-6.Bendík Pavel  2:31,0Tabulka rekordů 1999-2000
 Štetka Petr  2:31,0Tabulka rekordů 1999-2000
7.Tichý Miroslav  2:33,7Tabulka rekordů 1998-1999
8.Kubišta Roman  2:35,3Tabulka rekordů 1998-1999
9.Balát Vencel  2:35,9Tabulka rekordů 1998-1999
10.Schäfer Pavel  2:37,3Tabulka rekordů 1998-1999
4 KOLA - chlapci 8. - 9. třída
poř.   jméno                            rok narozeníčasakce                                        
1.Hůrka Zbyněk1988 2:02,0Školní soutěž 2003-2004
2.Dušek Jiří  2:08,0Tabulka rekordů 1998-1999
3.Švajka Lukáš  2:09,0Tabulka rekordů 1998-1999
4.Vocásek Radek1990 2:09,1Školní soutěž 2003-2004
5.Strnad Jiří  2:10,0Tabulka rekordů 1996-1997
6.Závůrka Tomáš1990 2:10,1Školní soutěž 2003-2004
7.Nesvadba Tomáš1989 2:10,3Školní soutěž 2003-2004
8.Forman Petr  2:11,0Tabulka rekordů 1998-1999
9.Červeňák Michal1990 2:12,3Školní soutěž 2003-2004
10.Kerl Jindřich  2:12,5Školní soutěž 2003-2004

Novinky

Školní sběr papíru

Vážení rodiče, milí žáci.Soutěž tříd ve sběru papíru pokračuje jarním kolem (od pondělí 23.5. do čtvrtka 26.5. 2022). Více informací


Archiv novinek

Kalendář

May 2022
Seznam akcí

Jídelníček

Pondělí, 23. 5. 2022

Polévka kmínová s kapáním 1,3,7,9
Hlavní jídlo č. 1: Vepřová pečeně, celozrnný knedlík, zelí 1,7,11
Hlavní jídlo č. 2: Guláš vepřový, těstoviny 1,3
Druh nápoje: Džus

Celý jídelníček