Šablony III. - pokračování rozvoje školy

Naše základní škola realizuje projekt s názvem Šablony III – pokračování rozvoje školy, registrační číslo: CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0019928, podpořený z výzvy MŠMT Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony III. Doba realizace projektu je od 1. 9. 2021 do 30. 6. 2023.

Projekt je zaměřen na:

• personální podporu školy – školní asistent
  • doučování žáků ZŠ ohrožených školních neúspěchem
  • projektové dny ve výuce

Hlavními cíli projektu jsou sociální integrace dětí a žáků včetně začleňování romských dětí do vzdělávání a zvýšení kvality vzdělávání a odborné přípravy včetně posílení její relevance pro trh práce.

Tento projekt je spolufinancován EU.

Plakát

Závod dračích lodí

Očekávání, natěšení, disciplína, síla – to vše se smísilo v odhodlání žáků i pedagogického doprovodu a vedlo v nezapomenutelný zážitek z vaňovského závodu dračích lodí, který uspořádal oddíl TJ Chemička. Díky iniciativě žákyň...Více informací

říjen 2021