Environmentální výchova, vzdělávání a osvěta

Školní sběr papíru

Od 11. 10. do 14. 10. 2021 proběhne na naší škole sběr papíru.
PRO ŽÁKY: Od pondělí 11. 10. do čtvrtka 14. 10. 2021 vždy od 7.00 do 7.45 h. v garáži (vstup vraty u „domečku“ u školního hřiště).
PRO RODIČE A OSTATNÍ: Čtvrtek 14. 10. 2021 od 13.30 do 15.30 h. Příjezd je možný pouze z ulice Rabasova (od altánu) a odjezd poté do ulice Kmochova (nad hřištěm).

Plakát

Altán pro učebnu v přírodě

Jedná se o vybudování altánu ve venkovním prostoru školní zahrady, který bude využíván pro výuku a pobyt žáků (zejména 1. stupně) v podnětném přírodním prostředí. Škola má poměrně rozlehlou zahradu, kterou využívá k výuce relativně málo. Zbudováním zamýšleného zázemí by vznikl prostor, který nebude narušovat okolní přírodní podmínky a zároveň umožní netradiční výuku např. přírodovědy, vlastivědy, či environmentální výchovy, ale i dalších předmětů.
Souhlas RM
Rozhodnutí o poskytnutí  dotace

Závod dračích lodí

Očekávání, natěšení, disciplína, síla – to vše se smísilo v odhodlání žáků i pedagogického doprovodu a vedlo v nezapomenutelný zážitek z vaňovského závodu dračích lodí, který uspořádal oddíl TJ Chemička. Díky iniciativě žákyň...Více informací