Vyhodnocení dotazníku "Vzdělávání žáků ZŠ na dálku"

Vážení rodiče,

moc vám děkuji za vyplnění dotazníku ke vzdělávání na dálku. K 28. 3. 2020 jej vyplnilo téměř 90 % z vás. Nyní se budeme snažit co nejlépe reagovat na vaše připomínky a náměty.
Jménem všech pracovníků školy vám děkuji za spolupráci v této pro všechny nelehké situaci. Jsme si plně vědomi, že je velmi těžké skloubit zaměstnání, podporu dětí při učení a běžný chod domácnosti. Budeme se proto snažit výuku na dálku přizpůsobovat těmto mimořádným okolnostem tak, aby vás, rodiče, současné domácí vzdělávání vašich dětí zatížilo co nejméně. Přeji vám a vašim blízkým pokud možno klidné jarní dny a hlavně pevné zdraví!

Mgr. Michal Kapoun
ředitel školy Vyhodnocení dotazníku

Odkazy na vzdělávací materiály

Mílí deváťáci,
pro usnadnění Vaší nelehké situace zveřejňujeme nabídku nakladatelství Taktik. Několika jednoduchými, popsanými kroky si můžete zpřístupnit Přijímačky z matematiky 9 v pohodě a Přijímačky z českého jazyka 9 v pohodě. Budete mít k dispozici 100 hodin výukových materiálů včetně videí, zápisků, testů. Obě složky nabízejí nepřeberné množství témat, vybírejte, zkoušejte, věříme, že Vám tento materiál může opravdu pomoci. Materiály jsou ZDARMA.
Klikněte na následující odkaz: https://vpohode.cz/cs/
V horní liště uprostřed stránky kliknete na: "Vyzkoušet zdarma"
Zaregistrujte se. (musíte použít velké písmeno a číslo)
V ten okamžik se Vám zpřístupní veškerý obsah.
Přes tlačítko "Vyzkoušet zdarma" můžete začít s výukou.
Přejeme Vám mnoho úspěchů při řešení i při "ostrých" přijímacích zkouškách. Rozcestník MŠMT s nástroji pro online vzdělávání: https://nadalku.msmt.cz/cs

Třídní schůzky

Vážení rodiče. První třídní schůzky v tomto školním roce se uskuteční online přes platformu MS Teams v úterý 5. 1. 2021 od 17.00 hodin. Třídní učitelé vás budou o podrobnostech organizace třídních schůzek informovat v průběhu...Více informací

listopad 2020