ŠVP

Ve školním roce 2007/2008 se začalo v 1. a 6. třídách naší školy vyučovat podle Školního vzdělávacího programu Podaná ruka pro vaši budoucnost.

Kromě vědomostí a dovedností klade náš program důraz i na rozvoj pěti klíčových kompetencí. Na vyhodnocování rozvíjení klíčových kompetencí se budou podílet i sami žáci.

Náš ŠVP nabízí nejen nové metody práce, ale také nové předměty, mezi něž patří např. informatika na 1. stupni ZŠ, osobnostní a sociální výchova v 6. ročníku, 2. cizí jazyk - němčina od 7. ročníku a mediální výchova.

V rámci ŠVP nabízíme rozšířenou výuku tělesné výchovy a různé sportovní kurzy např. lyžařský, turistický nebo cyklistický.

ONLINE SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ s vedením školy a učitelkami budoucích 1. tříd

Termín: úterý 15. 2. 2022 od 16.30 h.Přihlašování na schůzku: prostřednictvím formuláře, případně telefonicky na sekretariátu školy (727 806 355). Více informací

January 2022

Úterý, 18. 1. 2022