ŠVP

Ve školním roce 2007/2008 se začalo v 1. a 6. třídách naší školy vyučovat podle Školního vzdělávacího programu Podaná ruka pro vaši budoucnost.

Kromě vědomostí a dovedností klade náš program důraz i na rozvoj pěti klíčových kompetencí. Na vyhodnocování rozvíjení klíčových kompetencí se budou podílet i sami žáci.

Náš ŠVP nabízí nejen nové metody práce, ale také nové předměty, mezi něž patří např. informatika na 1. stupni ZŠ, osobnostní a sociální výchova v 6. ročníku, 2. cizí jazyk - němčina od 7. ročníku a mediální výchova.

V rámci ŠVP nabízíme rozšířenou výuku tělesné výchovy a různé sportovní kurzy např. lyžařský, turistický nebo cyklistický.

Závod dračích lodí

Očekávání, natěšení, disciplína, síla – to vše se smísilo v odhodlání žáků i pedagogického doprovodu a vedlo v nezapomenutelný zážitek z vaňovského závodu dračích lodí, který uspořádal oddíl TJ Chemička. Díky iniciativě žákyň...Více informací

říjen 2021