ŠVP

Ve školním roce 2007/2008 se začalo v 1. a 6. třídách naší školy vyučovat podle Školního vzdělávacího programu Podaná ruka pro vaši budoucnost.

Kromě vědomostí a dovedností klade náš program důraz i na rozvoj pěti klíčových kompetencí. Na vyhodnocování rozvíjení klíčových kompetencí se budou podílet i sami žáci.

Náš ŠVP nabízí nejen nové metody práce, ale také nové předměty, mezi něž patří např. informatika na 1. stupni ZŠ, osobnostní a sociální výchova v 6. ročníku, 2. cizí jazyk - němčina od 7. ročníku a mediální výchova.

V rámci ŠVP nabízíme rozšířenou výuku tělesné výchovy a různé sportovní kurzy např. lyžařský, turistický nebo cyklistický.

Třídní schůzky

Vážení rodiče. První třídní schůzky v tomto školním roce se uskuteční online přes platformu MS Teams v úterý 5. 1. 2021 od 17.00 hodin. Třídní učitelé vás budou o podrobnostech organizace třídních schůzek informovat v průběhu...Více informací

listopad 2020

Pondělí, 30. 11. 2020