Skip to main content
Obrázek s motivem školy

Skok z místa

SKOK Z MÍSTA - děvčata 6. - 7. třída
poř.   jméno                            rok narozenídélka (m)akce                                        
1.Kučerová Barbora  2,32Tabulka rekordů 1999-2000
2.Bláhová Adéla 19932,20Školní sport. soutěž 2006-2007
3.Vernerová Nikol  2,19Tabulka rekordů 2000-2001
4.Solcerová Olga 19882,18Tabulka rekordů 2000-2001
5.Konečná Lenka 19902,17Školní sport.soutěž 2003-2004
6.Fousková Kateřina 19882,16Tabulka rekordů 2000-2001
7.Sommerová Lenka  2,14Tabulka rekordů 1999-2000
8.Živcová Lucie 19882,13Tabulka rekordů 2000-2001
9.-12.Strnadová Dana 19882,12Tabulka rekordů 2000-2001
 Kaňková Tereza 19942,12Školní sport. soutěž 2006-2007
 Brožová Martina  2,12Školní sport. soutěž 2007-2008
 Burýšková Šárka  2,12Školní sport. soutěž 2007-2008
SKOK Z MÍSTA - děvčata 8. - 9. třída
poř.   jméno                            rok narozenídélka (m)akce                                        
1.Zbořilová Sandra 19902,36Školní sport. soutěž 2005-2006
2.Bandasová Kateřina 19902,35Školní sport. soutěž 2004-2005
3.Grimmová Lucie 19902,34Školní sport. soutěž 2005-2006
4.Váchalová Radka 19902,30Školní sport. soutěž 2003-2004
5.Drábková Veronika 19902,29Školní sport. soutěž 2005-2006
6.-9.Svobodová Lucie 19902,28Školní sport. soutěž 2004-2005
 Stromová Michaela 19892,28Školní sport. soutěž 2004-2005
 Fousková Kateřina 19882,28Školní sport. soutěž 2003-2004
 Matoušková Lenka  2,28Tabulka rekordů 1999-2000
10.Živcová Lucie 19882,25Školní sport. soutěž 2002-2003
 Zimová Miroslava  2,25Tabulka rekordů 1996-1997
 Pourová Veronika 19882,25Školní sport. soutěž 2003-2004
 Kučerová Barbora  2,25Tabulka rekordů 2000-2001
 Mádlová Michaela  2,25Školní sport. soutěž 2007-2008
SKOK Z MÍSTA - chlapci 6. - 7. třída
poř.   jméno                            rok narozenídélka (m)akce                                        
1.Procházka Jan 19922,70Školní sport. soutěž 2005-2006
2.Machač Mojmír 19932,55Školní sport. soutěž 2006-2007
3.Fenčák Miroslav 19902,53Školní sport. soutěž 2003-2004
4.Kašpar Tomáš 19892,52Školní sport. soutěž 2004-2005
5.Brůna Ladislav  2,50Tabulka rekordů 1996-1997
6.-7.Bílek Michael 19942,45Školní sport. soutěž 2007-2008
 Halásek Jakub 19922,45Školní sport. soutěž 2005-2006
8.-10.Pour Vojtěch 19912,42Školní sport. soutěž 2004-2005
 Valter Tomáš  2,42Tabulka rekordů 2000-2001
 Pyšný Tomáš 19922,42Školní sport. soutěž 2005-2006
SKOK Z MÍSTA - chlapci 8. - 9. třída
poř.   jméno                            rok narozenídélka (m)akce                                        
1.Procházka Jan 19922,95Školní sport. soutěž 2007-2008
2.Fenčák Miroslav 19902,87Školní sport. soutěž 2005-2006
3.Valter Tomáš 2,79Tabulka rekordů 2002-2003
4.Schäfer Pavel 2,73Tabulka rekordů 1999-2000
5.Pour Vojtěch 19912,72Školní sport. soutěž 2006-2007
6.Fousek František 19902,71Školní sport. soutěž 2004-2005
7.Machač Mojmír 19932,68Školní sport. soutěž 2008-2009
8.-10.Pyšný Tomáš 19922,62Školní sport. soutěž 2007-2008
 Krátký Karel 19892,62Školní sport. soutěž 2003-2004
 Červeňák Michal 19902,62Školní sport. soutěž 2004-2005

Novinky

VÁNOCE VE ŠKOLE 2021

Na letošní adventní čas jsme připravili pro žáky, případně i pro veřejnost, tyto akce (v přílohách). Věříme, že se nám je podaří všechny uskutečnit. VÁNOCE VE ŠKOLE 2021 - program ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU - pozvánka Více informací


Archiv novinek

Kalendář

listopad 2021
Seznam akcí

Jídelníček

Pondělí, 29. 11. 2021

Polévka zeleninová 1,7,9
Hlavní jídlo č. 1: Hovězí pečeně znojemská, rýže 1
Hlavní jídlo č. 2: Nudlový nákyp se šunkou a brokolicí 1,3,7,9
Druh nápoje: Džus

Celý jídelníček