Skip to main content
Obrázek s motivem školy

Skok daleký

SKOK DALEKÝ - děvčata 6. - 7. třída
poř.   jméno                            rok narozenídélka (m)akce                                        
1.Fousková Kateřina 19884,32Tabulka rekordů 2001-2002
2.Šenfeldová Tereza  4,26Pohár rozhlasu OF 2013
3.Horvátová Veronika 19954,20Školní sport. soutěž 2007-2008
4.-5.Suchá Tereza 19913,98Atletický čtyřboj 2005
 Berková Tereza 19883,98Tabulka rekordů 2001-2002
6.Řandová Kateřina 19893,97Tabulka rekordů 2001-2002
7.-8.Pilařová Petra 19913,96Pohár rozhlasu OF 2004
 Pyšná Pavlína 19883,96Tabulka rekordů 2000-2001
9.Drncová Lucie  3,91Tabulka rekordů 1999-2000
10.Solcerová Olga 19883,90Tabulka rekordů 1999-2000
SKOK DALEKÝ - děvčata 8. - 9. třída
poř.   jméno                            rok narozenídélka (m)akce                                        
1.Berková Tereza 19884,64Tabulka rekordů 2002-2003
2.Buřičová Adéla 19934,63Pohár rozhlasu KF 2008
3.-4.Kučerová Barbora 19864,50Tabulka rekordů 2001-2002
 Horvátová Veronika 19954,50Školní sport. soutěž 2008-2009
5.Pyšná Pavlína 19884,47Tabulka rekordů 2001-2002
6.Fousková Kateřina 19884,30Pohár rozhlasu KF 2004
7.Šindelářová Anna 19924,25Pohár rozhlasu OF 2007
8.Pourová Veronika 19884,23Pohár rozhlasu KF 2004
9.Mádlová Michaela 19934,20Školní sport. soutěž 2007-2008
10.Halamová Petra 19934,09Školní sport. soutěž 2007-2008
SKOK DALEKÝ - chlapci 6. - 7. třída
poř.   jméno                            rok narozenídélka (m)akce                                        
1.Valenta Jakub 19955,23Pohár rozhlasu OF 2009
2.Fenčák Miroslav 19904,77Atletický čtyřboj OF 2004
3.Halásek Jakub 19924,56Olympijský den 2006
4.Bílek Michael 19944,54Pohár rozhlasu KF 2008
5.Svítek Jiří 19944,52Pohár rozhlasu KF 2007
6.Procházka Jan 19924,48Olympijský den 2006
7.Vacek Jakub 19884,36Tabulka rekordů 2001-2002
8.Vojtíšek Daniel 19914,32Atletický čtyřboj OF 2005
9.Hůrka Zbyněk 19884,30Tabulka rekordů 2001-2002
 Raus Václav 19974,30Pohár rozhlasu OF 2010
SKOK DALEKÝ - chlapci 8. - 9. třída
poř.   jméno                            rok narozenídélka (m)akce                                        
1.Čermák Václav 19936,17Atletický čtyřboj RF 2009
2.Kuna Tomáš 19945,52Atletický čtyřboj RF 2009
3.Duminov Vitaly 19925,35Pohár rozhlasu KF 2007
4.Procházka Jan 19925,34Školní sport. soutěž 2007 - 2008
5.Procházka Lukáš 19875,21Tabulka rekordů 2001-2002
6.Halásek Jakub 19925,10Školní soutěž 2007 - 2008
7.Schäfer Pavel 19855,01Tabulka rekordů 1999-2000
8.Svítek Jiří 19945,00Pohár rozhlasu OF 2008
9.Fenčák Miroslav 19904,95Pohár rozhlasu OF 2005
 Machač Mojmír 19934,95Školní sport. soutěž 2008 - 2009

Novinky

VÁNOCE VE ŠKOLE 2021

Na letošní adventní čas jsme připravili pro žáky, případně i pro veřejnost, tyto akce (v přílohách). Věříme, že se nám je podaří všechny uskutečnit. VÁNOCE VE ŠKOLE 2021 - program ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU - pozvánka Více informací


Archiv novinek

Kalendář

listopad 2021
Seznam akcí

Jídelníček

Pondělí, 29. 11. 2021

Polévka zeleninová 1,7,9
Hlavní jídlo č. 1: Hovězí pečeně znojemská, rýže 1
Hlavní jídlo č. 2: Nudlový nákyp se šunkou a brokolicí 1,3,7,9
Druh nápoje: Džus

Celý jídelníček