Skip to main content
Obrázek s motivem školy

Školní elektronická pokladna

Vážení zákonní zástupci, chceme Vás seznámit se systémem placení celoškolních nebo třídních akcí, poplatků za školní družinu a školní kroužky. Výhodou tohoto systému je, že každé dítě bude mít svou tzv. „zálohovou peněženku“, na kterou zákonný zástupce posílá bezhotovostně peníze a o nic jiného se již nemusí starat. Veškeré platby se po doložení seznamu účastníků strhnou automaticky po uskutečnění akce. Škola bude pravidelně zasílat výpis do emailové schránky zákonného zástupce žáka.
Zákonný zástupce proto musí hlídat stav na zálohách a dle potřeby včas poslat další částku (např. lyžařské kurzy, školy v přírodě apod.). Podrobné informace:

  • Škola má pro tyto účely zřízen účet č. 1027288424/5500.
  • Čerpání během školního roku je u jednotlivých žáků individuální.
  • Zálohu je možné vložit i hotově na sekretariátu školy po předchozí domluvě (mobil: 727 806 355).
  • Platby v hotovosti třídním učitelům nejsou možné.
  • Zákonní zástupci budou pravidelně informování o stavu zálohy a o uskutečněných platbách. Lze si též vyžádat mimořádný výpis. Nevyčerpané prostředky se budou převádět do dalšího školního roku. Při ukončení školní docházky se nevyčerpané peníze zašlou zpět na účet zákonných zástupců.
     

Novinky

Třídní schůzky č.2 a setkání vedení školy se zástupci tříd

Druhé třídní schůzky v tomto školním roce se uskuteční v pondělí 17. 4. 2023 od 17.30 h. Program: Informace vedení školy Informace třídního učitele Diskuse, dotazy Individuální konzultace Setkání vedení školy...Více informací


Archiv novinek

Kalendář

March 2023
Seznam akcí

Jídelníček

Pondělí, 27. 3. 2023

Polévka hovězí s vaječným svítkem 1,3,9
Hlavní jídlo č. 1: Sekaná pečeně, brambory 1,3,7
Druh nápoje: Sirup
Hlavní jídlo č. 2: Těstovinový salát s drůbežím masem 1,3,7,8,10
Druh nápoje: Čaj ovocný

Celý jídelníček