Školní elektronická pokladna

Vážení zákonní zástupci, chceme Vás seznámit se systémem placení celoškolních nebo třídních akcí, poplatků za školní družinu a školní kroužky. Výhodou tohoto systému je, že každé dítě bude mít svou tzv. „zálohovou peněženku“, na kterou zákonný zástupce posílá bezhotovostně peníze a o nic jiného se již nemusí starat. Veškeré platby se po doložení seznamu účastníků strhnou automaticky po uskutečnění akce. Škola bude pravidelně zasílat výpis do emailové schránky zákonného zástupce žáka.
Zákonný zástupce proto musí hlídat stav na zálohách a dle potřeby včas poslat další částku (např. lyžařské kurzy, školy v přírodě apod.). Podrobné informace:
  • Škola má pro tyto účely zřízen účet č. 1027288424/6100.
  • Čerpání během školního roku je u jednotlivých žáků individuální.
  • Zálohu je možné vložit i hotově na sekretariátu školy po předchozí domluvě (mobil: 727 806 355).
  • Platby v hotovosti třídním učitelům nejsou možné.
  • Zákonní zástupci budou pravidelně informování o stavu zálohy a o uskutečněných platbách. Lze si též vyžádat mimořádný výpis. Nevyčerpané prostředky se budou převádět do dalšího školního roku. Při ukončení školní docházky se nevyčerpané peníze zašlou zpět na účet zákonných zástupců.

ONLINE SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ s vedením školy a učitelkami budoucích 1. tříd

Termín: úterý 15. 2. 2022 od 16.30 h.Přihlašování na schůzku: prostřednictvím formuláře, případně telefonicky na sekretariátu školy (727 806 355). Více informací

January 2022

Úterý, 18. 1. 2022