Školní elektronická pokladna

Vážení zákonní zástupci, chceme Vás seznámit se systémem placení celoškolních nebo třídních akcí, poplatků za školní družinu a školní kroužky. Výhodou tohoto systému je, že každé dítě bude mít svou tzv. „zálohovou peněženku“, na kterou zákonný zástupce posílá bezhotovostně peníze a o nic jiného se již nemusí starat. Veškeré platby se po doložení seznamu účastníků strhnou automaticky po uskutečnění akce. Škola bude pravidelně zasílat výpis do emailové schránky zákonného zástupce žáka.
Zákonný zástupce proto musí hlídat stav na zálohách a dle potřeby včas poslat další částku (např. lyžařské kurzy, školy v přírodě apod.). Podrobné informace:
  • Škola má pro tyto účely zřízen účet č. 1027288424/6100.
  • Čerpání během školního roku je u jednotlivých žáků individuální.
  • Zálohu je možné vložit i hotově na sekretariátu školy po předchozí domluvě (mobil: 727 806 355).
  • Platby v hotovosti třídním učitelům nejsou možné.
  • Zákonní zástupci budou pravidelně informování o stavu zálohy a o uskutečněných platbách. Lze si též vyžádat mimořádný výpis. Nevyčerpané prostředky se budou převádět do dalšího školního roku. Při ukončení školní docházky se nevyčerpané peníze zašlou zpět na účet zákonných zástupců.

Závod dračích lodí

Očekávání, natěšení, disciplína, síla – to vše se smísilo v odhodlání žáků i pedagogického doprovodu a vedlo v nezapomenutelný zážitek z vaňovského závodu dračích lodí, který uspořádal oddíl TJ Chemička. Díky iniciativě žákyň...Více informací

říjen 2021