Lyžařský kurz – školní rok 2021/2022

ZŠ Rabasova organizuje lyžařský výcvik pro žáky 4. - 9. ročníků. V letošním školním roce se uskuteční v termínu od 9.1. do 16.1.2022 v Penzionu Chata na Souši.

Poloha: Penzion Chata na Souši se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory v nadmořské výšce 815 m n.m. v blízkosti přehradní nádrže Souš. V zimní sezóně poloha penzionu umožňuje využití jak pro sjezdové, tak i běžecké lyžování. Penzion se nachází nedaleko lyžařského areálu Černá Říčka a v dosahu nástupního místa běžkařské Jizerské magistrály.

Ubytování: Penzion nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, stravování ve vlastní restauraci. Penzion je po celkové rekonstrukci. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou, sociální zařízení je na patře. Více na https://chatanasousi.cz/

Přihlášky na lyžařský kurz jsou možné pouze elektronicky. Přihlašovací formulář

Cena kurzu: 4400,- Kč (cena lyžařského kurzu zahrnuje nocleh, plnou penzi, pitný režim, dopravu Ústí n. L. – Souš a zpět, dopravu a vstupné do bazénu v Jablonci nad Nisou).

Záloha na vleky: 1700,- Kč (záloha bude vyúčtována na konci pobytu, přeplatky budou žákům vráceny přes školní elektronickou pokladnu)

Peníze prosím zasílejte převodem na bankovní účet školy č. 1027288424/6100. Do poznámky uveďte příjmení a jméno dítěte + účel platby.
Zálohu na pobyt ve výši 2000,- Kč do 10.11.2021 (lze zaslat i celou částku 4400,- Kč)
Doplatek pobytu ve výši 2400,- Kč do 4.1.2022
Zálohu na vleky ve výši 1700,- Kč do 4.1.2022

Poznámka: V penzionu je pro žáky připraveno 52 lůžek. Upozorňuji, že o přihlášených na kurz rozhoduje pořadí vyplněných přihlášek a v daném termínu uhrazené platby. Obě podmínky musí být splněny. Po termínu zaslané platby mohou být důvodem vyřazení z kurzu. Vedoucí kurzu si vyhrazuje právo odmítnout z účasti na kurzu žáky s problémovým chováním.

Storno podmínky:
do 90 dnů před zahájením akce - 10 % z celkové částky,
do 30 dnů před zahájením akce - 30 % z celkové částky,
do 14 dnů před zahájením akce - 50 % z celkové částky,
do 7 dnů před zahájením akce - 85 % z celkové částky,
do 3 dnů před zahájením akce - 100 % z celkové částky, pokud se smluvní strany nedohodnou jinak

Upozornění:
Některé zdravotní pojišťovny přispívají na lyžařský výcvik. Zjistěte si tuto možnost a podejte písemně žádost o potvrzení účasti vašeho dítěte na zmíněném kurzu (toto potvrzení pro zdravotní pojišťovnu vám vydá škola po skončení lyžařského kurzu).
K účasti na lyžařském kurzu bude potřeba kopie vyjádření ošetřujícího lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte.
Ohledně covid opatření a z toho vyplývajících povinností pro účastníky kurzu budu informovat později.
Upozorňuji na vyšší riziko zranění při snowboardingu. Úplným začátečníkům proto doporučuji začít výcvik na sjezdových lyžích.

Mgr. Radek Horský – vedoucí kurzu

Pokyny č. 2 pro lyžařský kurz – školní rok 2021/2022

Posudek o zdravotní způsobilosti žáka k účasti na zotavovací akci

Bezinfekčnost účastníka akce