Slovo ředitele školy k ukončení školního roku 2021/2022

Milí žáci, přeji vám co nejlepší vysvědčení a slunečné prázdniny plné odpočinku, pohody a zážitků s rodinou a kamarády.

Vycházejícím žákům bych chtěl popřát úspěšný start na nových školách. Po letech si spíš než na známky vzpomenete na spolužáky, na veselé zážitky ze školních akcí a věřím, že nezapomenete ani na své učitele. Na ty, kteří na vás byli přísní, na ty, díky kterým jste si našli cestu i k nepříliš oblíbenému předmětu, na ty, kteří vám byli vždy oporou a na ty, kteří vás úspěšně připravili na přijímací zkoušky.

Poděkování patří také všem žákům, kteří propagují dobré jméno školy a reprezentují ji v různých soutěžích.

Vám, vážení rodiče, děkuji za spolupráci v uplynulém školním roce a přeji hezké léto.

Oceňuji i nelehkou práci všech zaměstnanců školy a věřím, že i oni si užijí dovolenou a načerpají o prázdninách dostatek sil.

Na shledanou v novém školním roce.

Mgr. Michal Kapoun

ŠKOLNÍ ESHOP ZNOVU OTEVŘEN NA 14 DNÍ - PRODLOUŽENO DO 30. 11. 2022

Otevření eshopu: 9. listopadu 2022Ukončení objednávek: 30. listopadu 2022 https://www.kraloveskoly.cz/rabasova/ Více informací

December 2022