SCHOLA LUDUS

Naše škola slaví 30 let své existence, ale místo oslavenkyně byli obdarováni žáci, když se dne 6. září uskutečnila akce Schola ludus. Škola se v duchu hesla stala doslova „dílnou poznání“. Žákovské týmy obcházely jednotlivé budovy i venkovní prostory a dle svých preferencí si volily činnosti, které je zaujaly. Také učitelé si rádi hrají, a proto pro žáky připravili nejrůznější aktivity s cílem rozvíjet jejich dovednosti zábavnou formou, protože to, co nás baví, obvykle děláme nejlépe.

Fotografie z akce

VÁNOCE VE ŠKOLE 2021

Na letošní adventní čas jsme připravili pro žáky, případně i pro veřejnost, tyto akce (v přílohách). Věříme, že se nám je podaří všechny uskutečnit. VÁNOCE VE ŠKOLE 2021 - program ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU - pozvánka Více informací

listopad 2021