Skip to main content

Reprezentace školy 2017

Přehled sportovních soutěží
datum soutěž kategorie umístění účastníci
10.1.2017 Florbal - KF III.D 2.místo Jindřiška Poláková, Adéla Hoskovská, Jana Brodská, Alžběta Dragounová, Tereza Faltová, Valérie Kočárníková, Eliška Menčlová, Sára Pírková, Natálie Psotová, Tereza Valtýřová, Tereza Zavadilová
17.1.2017 Florbal - KF IV.D 5.místo Eliška Poláková, Daniela Jenčová, Pavlína Jelenová, Nela Nováková, Anna Konečná, Diana Quáchová, Aneta Janáková, Johanka Měkotová, Gabriela Fuchsová, Monika Opočenská, Eliška Junková, Šárka Fidlerová, Pavlína Peterková
17.1.2017 Střekovská laťka - OF 6.-9. ročník tým 2.místo Eliška Menčlová, Adéla Hoskovská, Matyáš John, Štěpán Urbánek, Martin Veselý, Alex Hovorka, Šárka Fidlerová, Tereza Chobotová
17.1.2017 Střekovská laťka - OF IV.D 3.místo Šárka Fidlerová
17.1.2017 Střekovská laťka - OF III.H 4.místo Matyáš John
17.1.2017 Střekovská laťka - OF III.H 12.místo Štěpán Urbánek
17.1.2017 Střekovská laťka - OF IV.H 1.místo Martin Veselý
17.1.2017 Střekovská laťka - OF IV.H 10.místo Alex Hovorka
17.1.2017 Střekovská laťka - OF III.D 5.místo Eliška Menčlová
17.1.2017 Střekovská laťka - OF III.D 6.místo Adéla Hoskovská
10.2.2017 Přehazovaná - OF II.HD 3.místo Jaromíra Konečná, Barbora Konečná, Adéla Patočková, Eliška Melicharová, Natálie Macounová, Martin Miškovský, Štěpán Jenčo, Ondřej Hubka
17.2.2017 Přehazovaná - OF III.D 5.místo Adéla Hoskovská, Tereza Faltová, Eliška Menčlová, Sára Pírková, Natálie Psotová, Markéta Fišerová, Andrea Kubicová, Natálie Nováčková, Veronika Vávrová
23.2.2017 Basketbal - OF IV.H 4.místo Martin Veselý, Jakub Sklenář, Ondřej Beránek, Ondřej Bína, Pavel Klepetko, Jan Fischer, Dominik Hrabě, Jan Povolný, Roman Chejnovský
7.3.2017 Futsal-memoriál V.Čecha - KF III.H 3.místo Jonáš Bzura, Dominik Maxa, Tomáš Sůra, Samuel Bím, Tadeáš Bzura, Petr Fischer, Patrik Kubík, Lukáš Kessler, René Pěček
10.3.2017 Futsal-memoriál V.Čecha - KF VI.H 4.místo David Beneš, Paolo Carrassi, Ladislav Kořínek, Vojtěch Kubík, Adrian Matoshi, Jan Meluzín, Petr Minařík, Jan Mošnička, David Panocha, Zdeněk Šmilauer
14.3.2017 Basketbal - OF III.H 3.místo Vojtěch Kočárník, Štěpán Bechyně, Tadeáš Bzura, David Král, Matyáš John, Lukáš Kessler, Samuel Bím
11.4.2017 Vybíjená - OF II.D 1.místo Lucie Vykouková, Eliška Zítková, Barbora Petrašovičová, Eliška Školová, Natálie Reichlová, Petra Pražáková, Jaromíra Konečná, Barbora Konečná, Kateřina Brhelová, Adéla Patočková, Kateřina Capková, Adéla Pokorná
18.4.2017 Volejbal - OF IV.H 3.místo Ondřej Beránek, Kryštof Fišer, Vojtěch Halásek, Lukáš Bašník, Timofei Girč, Petr Novák, Ondřej Bína, Daniel Novák
20.4.2017 Volejbal - OF IV.D 4.místo Nela Nováková, Daniela Jenčová, Anna Hamalová, Eliška Poláková, Tereza Faltová, Sára Pírková, Eliška Junková, Aneta Janáková, Diana Quachová, Natálie Psotová
24.4.2017 Vybíjená - OF II.HD 2.místo Petr Kubín, Lukáš Seidel, Ondřej Hubka, Martin Mikšovský, Filip Borovička, Petr Zeman, Štěpán Jenčo, Jan Kůstka, David Staněk, Denis Čermák, Michal Maxa, Tomáš Bašník, Martin Balej
25.4.2017 Minifotbal - OF IV.H 2.místo Vojtěch Kubík, Petr Minařík, David Panocha, David Beneš, Paolo Carrassi, Zdeněk Šmilauer, Lukáš Kessler, Patrik Kubín
28.4.2017 Vybíjená - KF II.D 1.místo Lucie Vykouková, Eliška Zítková, Barbora Petrašovičová, Eliška Školová, Natálie Reichlová, Petra Pražáková, Jaromíra Konečná, Barbora Konečná, Kateřina Brhelová, Adéla Patočková, Kateřina Capková, Adéla Pokorná
2.5.2017 McDonald`s Cup - OF II.HD 5.místo Petr Kubín, Ondřej Hubka, Lukáš Seidel, Martin Mikšovský, Daniel Zajan, Filip Borovička, Filip Mareš, Michal Maxa, Leonard Štěpnička, Jan Kůstka, Lukáš Feriančík, Dominik Wundrawitz
3.5.2017 Minifotbal - KF IV.H 5.místo Vojtěch Kubík, Petr Minařík, David Panocha, David Beneš, Paolo Carrassi, Zdeněk Šmilauer, Lukáš Kessler, Patrik Kubín
4.5.2017 McDonald`s Cup - OF I.HD 1.místo Jakub Rajchert, Jakub Herda, Tomáš Gregor, Marek Valenta, Jakub Nižnik, Jakub Šťastný, Tomáš Brož, Ondřej Haertl, Adam Melichar