Skip to main content

Reprezentace školy 2016

Přehled sportovních soutěží
datum soutěž kategorie umístění účastníci
12.1.2016 Florbal - KF IV.D 3.místo Eliška Poláková, Sára Dračková, Klára Kohoutová, Diana Quachová, Aneta Janáková, Johanka Měkotová, Gabriela Fuchsová, Monika Opočenská, Daniela Jenčová
21.1.2016 Přehazovaná - OF III.D 4.místo Natálie Psotová, Sára Pírková, Anna Hamalová, Šárka Fidlerová, Daniela Jenčová, Tereza Chobotová, Vendula Šiklová, Monika Opočenská
3.2.2016 Přehazovaná - OF II.HD 1.místo Adéla Hoskovská, Natálie Fišerová, Andrea Kubicová, Markéta Fišerová, Dominik Maxa, Jan Polák, Václav Fišer, Jakub Spica
3.2.2016 Přehazovaná - OF II.HD 7.místo Marcela Szálková, Nikola Turzová, Karolína Vospálková, Václav Blaschke, Tomáš Sůra, Josef Uxa, Dominik Niebauer, Adéla Kudrnová
28.4.2016 Vybíjená - KF II.D 5.místo Natálie Fišerová, Adéla Kudrnová, Barbora Petrašovičová, Adéla Hoskovská, Markéta Fišerová, Nikola Turzová, Jaromíra Konečná, Barbora Konečná, Andrea Kubicová, Marcela Szálková, Nicolle Dytrtová, Karolína Vospálková
3.5.2016 McDonald´sCup - OF I.HD 6.místo Michal Maxa, Petr Formánek, Leonard Štěpnička, Otakar Libeš, Lukáš Neugebauer, Martin Chalupa, Jakub Nižnik, Tomáš Brož, Ondřej Šafařík
4.5.2016 Minifotbal - KF IV.D 3.místo Valerie Herianová, Natálie Kuželková, Barbora Tataiová, Marie Zemanová, Aneta Janáková, Johanka Měkotová, Eliška Poláková, Diana Quachová, Adéla Nováková, Daniela Jenčová, Anna Hamalová, Eliška Junková
4.5.2016 McDonald´sCup - OF II.HD 4.místo Martin Mikšovský, Daniel Zajan, Filip Borovička, Ondřej Hubka, Lukáš Seidel, Josef Uxa, Jan Merta, Jan Samuel Polák, Tomáš Sůra, Dominik Maxa, Jakub Spica, Václav Fišer
11.5.2016 Pohár rozhlasu - OF III.H 4.místo Tomáš Reichl, Ondřej Šnajdr, Jakub Giesel, Zdeněk Šamilauer, David Panocha, Vojtěch Kočárník, Jan Mošnička, Martin Plachý, Vladimír Kuba, Štěpán Revaj
11.5.2016 Pohár rozhlasu - OF III.D 9.místo Nela Nováková, Monika Opočenská, Kateřina Malá, Alžběta Dragounová, Tereza Faltová, Anna Konečná, Šárka Fidlerová, Tereza Hlaváčková, Vendula Šiklová, Eliška Menčlová, Tereza Zavadilová
12.5.2016 Pohár rozhlasu - OF IV.H 3.místo Martin Veselý, Michal Pražák, Zdeněk Mašek, Petr Beran, Josef Hamala, Michal Mulató, Pavel Okénka, Pavel Klepetko, David Trojan, Petr Pagáč, Vojtěch Halásek
12.5.2016 Pohár rozhlasu - OF IV.D 12.místo Aneta Janáková, Anna Kropáčová, Eliška Poláková, Klára Kohoutová, Dominika Hacková, Johanka Měkotová, Aneta Bielawská, Kristýna Jandová
24.5.2016 Pohár rozhlasu - KF IV.H 7.místo Martin Veselý, Michal Pražák, Zdeněk Mašek, Petr Beran, Josef Hamala, Michal Mulató, Pavel Okénka, Pavel Klepetko, David Trojan, Petr Pagáč
celoročně Florbalová liga - OF III.-IV.H 6.místo Jakub Franc, Pavel Okénka, Jan Votava, Pavel Štěrba, Petr Beran, Tomáš Soukup, Pavel Klepetko, Dominik Hrabě, Roman Chejnovský, Jan Fischer
2.6.2016 Atletický dvojboj - OF I.H 5.místo Jan Palan, Marek Paňko, Abdurrahman Jumiyev, Petr Plachý, Martin Balej
2.6.2016 Atletický dvojboj - OF I.D 2.místo Lucie Vykouková, Nela Keričová, Aneta Třebínová, Tereza Patočková, Kateřina Capková, Anna Balejová
2.6.2016 Atletický trojboj - OF II.H 1.místo Dominik Maxa, Václav Fišer, Jan Samuel Polák, Jakub Spica, Tomáš Sůra, Josef Uxa
2.6.2016 Atletický trojboj - OF II.D 1.místo Barbora Konečná, Jaromíra Konečná, Eliška Zítková, Andrea Kubicová, Natálie Fišerová, Adéla Hoskovská
27.9.2016 Atletický čtyřboj - OF IV.D 13.místo Nela Nováková, Monika Opočenská, Šárka Fidlerová, Tereza Chobotová, Daniela Jenčová, Hanka Novotná
27.9.2016 Atletický čtyřboj - OF IV.H 6.místo David Panocha, Zdeněk Šmilauer, Josef Hamala, Tomáš Reichl, Ondřej Šnajdr, Martin Veselý
27.9.2016 Atletický čtyřboj - OF III.D 5.místo Valerie Kočárníková, Adéla Hoskovská, Alžběta Dragounová, Tereza Faltová, Tereza Zavadilová, Eliška Menčlová
27.9.2016 Atletický čtyřboj - OF III.H 2.místo Štěpán Bechyně, Jakub Giesel, Štěpán Urbánek, Jakub Spica, Lukáš Kessler
7.10.2016 Přespolní běh - OF I.H 2.místo Jiří Capek, Ondřej Giesel, Tomáš Gregor, Jakub Herda, Martin Chalupa, Jakub Nižnik
7.10.2016 Přespolní běh - OF I.D 5.místo Tereza Patočková, Štěpánka Šmidová, Tereza Vlachová, Charlotta Wittenbergová, Barbora Danišová, Berenika Jančáková
7.10.2016 Přespolní běh - OF III.H 1.místo Štěpán Bechyně, Jakub Spica, Štěpán Urbánek, Mikoláš Kožíšek, Patrik Kubín, Lukáš Kessler
7.10.2016 Přespolní běh - OF III.D 2.místo Markéta Fišerová, Adéla Hoskovská, Alžběta Dragounová, Tereza Faltová, Tereza Zavadilová, Eliška Menčlová
7.10.2016 Přespolní běh - OF II.H 1.místo Martin Balej, Lukáš Seidel, Daniel Zajan, Petr Kubín, Ondřej Hubka
7.10.2016 Přespolní běh - OF II.D 4.místo Petra Pražáková, Eliška Školová, Eliška Zítková, Denisa Melanie Ladrová, Kateřina Brhelová
7.10.2016 Přespolní běh - OF IV.H 2.místo Jan Meluzín, David Panocha, Ladislav Kořínek, Roman Chejnovský, Zdeněk Šmilauer, Josef Hamala
11.10.2016 Futsal - Okrsek III.H 1.místo Samuel Bím, René Pěček, Štěpán Urbánek, Václav Fišer, Mikoláš Kožíšek, Dominik Maxa, Tomáš Sůra, Jakub Spica, Jonáš Bzura
12.10.2016 Přespolní běh - KF III.H 2.místo Štěpán Urbánek, Mikoláš Kožíšek, Patrik Kubín, Lukáš Kessler
12.10.2016 Přespolní běh - KF III.D 5.místo Markéta Fišerová, Adéla Hoskovská, Alžběta Dragounová, Tereza Faltová, Tereza Zavadilová, Eliška Menčlová
12.10.2016 Přespolní běh - KF IV.H 8.místo Jan Meluzín, Ladislav Kořínek, Roman Chejnovský, Zdeněk Šmilauer, Jan Mošnička
14.10.2016 Futsal - OF III.H 1.místo Samuel Bím, René Pěček, Mikoláš Kožíšek, Dominik Maxa, Tomáš Sůra, Jakub Spica, Jonáš Bzura, Michal Barvínek, Sebastián Beneš, Václav Blaschke
18.10.2016 Stolní tenis - OF IV.D 2.místo Dominik Hrabě, Kryštof Fišer, Roman Chejnovský, Daniel Nivák
18.10.2016 Stolní tenis - OF IV.H 4.místo Pavlína Jelenová, Eliška Poláková, Quachová Diana
19.10.2016 Stolní tenis - OF III.H 1.místo Lukáš Benda, Jakub Svatek, Viktor Pable, Vojtěch Kočárník
19.10.2016 Stolní tenis - OF III.D 4.místo Jindřiška Poláková, Valerie Kočárníková, Tereza Faltová
15.11.2016 Florbal - OF III.D 2.místo Jindřiška Poláková, Adéla Hoskovská, Jana Brodská, Alžběta Dragounová, Tereza Faltová, Valérie Kočárníková, Eliška Menčlová, Sára Pírková, Natálie Psotová, Tereza Valtýřová, Tereza Zavadilová
21.11.2016 Think Blue Cup 2016/2017 (florbal ČFbÚ) - OF II.H 5.místo Filip Mareš, Martin Mikšovský, Vojtěch Šorčík, Ondřej Hubka, Štěpán Jenčo, Lukáš Seidel, David Staněk, Pavel Kettner, Lukáš Neugebauer, Petr Kubín, Jakub Beránek
22.11.2016 Florbal - OF III.H 2.místo Jonáš Bzura, Dominik Maxa, Michal Berjak, Michal Barvínek, Štěpán Bechyně, Samuel Bím, Patrik Kubín, Milan Jelen, Štěpán Revaj, Petr Fischer, Sebastián Beneš, Vojtěch Kočárník
2.12.2016 Florbal - OF IV.D 1.místo Eliška Poláková, Klára Kohoutová, Pavlína Jelenová, Nela Nováková, Anna Konečná, Diana Quáchová, Aneta Janáková, Johanka Měkotová, Gabriela Fuchsová, Monika Opočenská, Eliška Junková, Šárka Fidlerová
16.12.2016 Florbal - OF IV.H 4.místo Jakub Sklenář, Jan Fischer, Zdeněk Šmilauer, David Panocha, Jan Mošnička, Jan Meluzín, Pavel Klepetko, Dominik Hrabě, Roman Chejnovský, Vojtěch Kubík, Ladislav Kořínek, Paolo Carrassi, Daniel Popelka