Skip to main content

Reprezentace školy 2015

Přehled sportovních soutěží
datumsoutěžkategorieumístěníúčastníci
8.1.2015 Přehazovaná - OF III.D 4.místo Anna Hamalová, Daniela Jenčová, Nela Nováková, Sára Dračková, Aneta Janáková, Klára Kohoutová, Johanka Měkotová, Eliška Poláková, Diana Quachová, Petra Nováková
13.1.2015 Florbal - KF III.D 1.místo Eliška Poláková, Anna Konečná, Nela Nováková, Šárka Fidlerová, Monika Opočenská, Kristina Nemešová, Eliška Junková, Sára Dračková, Pavlína Jelenová, Aneta Janáková, Diana Quachová
14.1.2015 Florbal - KF III.H 5.místo Jaroslav Zaspal, Jan Fischer, Dominik Hrabě, Roman Chejnovský, Pavel Klepetko, Tomáš Reichl, Jiří Mikšovský, Petr Novák, Ondřej Beránek, Michal Kučera, Jakub Franc
22.1.2015 Think Blue Cup 2014/2015 (florbal ČFbÚ) - KF II.D 1.místo Jindřiška Poláková, Jana Brodská, Alžběta Dragounová, Tereza Faltová, Lenka Haertlová, Kateřina Malá, Eliška Menčlová, Natálie Psotová, Tereza Valtýřová, Tereza Zavadilová
23.1.2015 Think Blue Cup 2014/2015 (florbal ČFbÚ) - KF II.H 5.místo Jan Samuel Polák, Lukáš Benda, Viktor Pable, Jakub Svatek, Milan Jelen, Vladimír Kuba, Štěpán Revaj, Jakub Svoboda, Jiří Šafařík
17.2.2015 Florbal - Kvalifikace III.D 2.místo Eliška Poláková, Anna Konečná, Nela Nováková, Šárka Fidlerová, Monika Opočenská, Kristina Nemešová, Eliška Junková, Sára Dračková, Pavlína Jelenová, Aneta Janáková, Diana Quachová, Johanka Měkotová
16.3.2015 Think Blue Cup 2014/2015 (florbal ČFbÚ) - TOP 8 Západ (Čechy) II.D 7.místo Jindřiška Poláková, Jana Brodská, Alžběta Dragounová, Tereza Faltová, Lenka Haertlová, Kateřina Malá, Eliška Menčlová, Natálie Psotová, Tereza Zavadilová, Petra Slavíková, Pavlína Francová, Tereza Valtýřová, Veronika Vávrová
17.3.2015 Basketbal-AND1 - OF III.H 2.místo Petr Beran, Ondřej Bína, Pavel Klepetko, Jaroslav Zaspal, Ondřej Beránek, Vojtěch Halásek, Michal Kučera, Daniel Novák, Petr Pagáč, Jan Povolný
30.3.2015 Volejbal - OF IV.D 3.místo Tereza Šenfeldová, Markéta Nováková, Nikola Jandová, Denisa Häuslerová, Hana Endlerová, Aneta Bielawská, Šárka Fábriová, Tereza Pánková, Eliška Trčová
1.4.2015 Přehazovaná - OF II.HD 2.místo Tereza Faltová, Eliška Menčlová, Natálie Psotová, Sára Pírková, Lukáš Benda, Viktor Pable, Ivo Nicholas Ladra, Vojtěch Ševc
10.4.2015 Volejbal - OF IV.H 4.místo Matyáš Šťástka, Jan Himmel, Petr Polanský, Lukáš Bašník, Timofei Girč, František Douša, Petr Beran, František Hocke, Patrik Lad, Petr Pagáč, Kamil Valášek
14.4.2015 Volejbal - KF IV.D 7.místo Tereza Šenfeldová, Markéta Nováková, Nikola Jandová, Denisa Häuslerová, Hana Endlerová, Aneta Bielawská, Šárka Fábriová, Tereza Pánková, Eliška Trčová
17.4.2015 Vybíjená - OF II.D 1.místo Natálie Psotová, Tereza Faltová, Eliška Menčlová, Adéla Hoskovská, Jana Brodská, Alžběta Dragounová, Veronika Vávrová, Sára Pírková, Sára Petříková, Marcela Szalková, Tereza Zavadilová, Karolína Vospálková
20.4.2015 Volejbal - KF IV.H 5.místo Matyáš Šťástka, Jan Himmel, Petr Polanský, Lukáš Bašník, Timofei Girč, Petr Beran
27.4.2015 Vybíjená - OF II.HD 2.místo Lukáš Benda, Jakub Svatek, Viktor Pable, Jan Merta, Jan Polák, Nikolas Ladra, Tomáš Waniczek, Vladimír Kuba, Jakub Svoboda, Vojtěch Ševc, Matěj Sochanič, Štěpán Revaj
29.4.2015 Vybíjená - KF II.D 3.místo Natálie Psotová, Tereza Faltová, Eliška Menčlová, Adéla Hoskovská, Jana Brodská, Alžběta Dragounová, Veronika Vávrová, Sára Pírková, Tereza Fišerová, Marcela Szalková, Tereza Zavadilová, Karolína Vospálková
5.5.2015 McDonald´sCup - OF I.HD 2.místo Lukáš Seidel, Ondřej Hubka, Martin Mikšovský, Filip Borovička, Dan Zajan, Filip Mareš, Michal Maxa, Petr Formánek, Samuel Samko, Leonard Štěpnička
6.5.2015 McDonald´sCup - OF II.HD 7.místo Abdarrakhin Baizhanov, Štěpán Revaj, Milan Jelen, Jakub Svoboda, Lukáš Benda, Viktor Pable, Jakub Svatek, Josef Uxa, Tomáš Drábek, Tomáš Červinka, Jan Polák, Jan Merta
7.5.2015 Florbalová liga - OF III.-IV.H 5.místo Otto Lipert, Marek Sokol, Michal Gebert, Jan Sauerstein, Michal Kuba, Pavel Štěrba, Petr Beran, Tomáš Soukup, Pavel Klepetko, Dominik Hrabě, Roman Chejnovský, Jan Votava, Pavel Okénka
13.5.2015 Pohár rozhlasu - OF III.D 9.místo Anna Konečná, Aneta Janáková, Adéla Chobotová, Eliška Poláková, Nela Nováková, Klára Kohoutová, Šárka Fidlerová, Johanka Měkotová
13.5.2015 Pohár rozhlasu - OF III.H 3.místo Martin Veselý, Ondřej Šnajdr, Tomáš Reichl, Josef Hamala, Jakub Sklenář, Pavel Klepetko, Alex Hovorka, Jan Fischer
14.5.2015 Pohár rozhlasu - OF IV.D 5.místo Markéta Nováková, Tereza Šenfeldová, Anna Kropáčová, Adéla Chobotová, Natílie Kuželková, Denisa Häuslerová, Aneta Bielawská, Barbora Pazderníková, Kateřina Svobodová, Šárka Fábriová
14.5.2015 Pohár rozhlasu - OF IV.H 3.místo Zdeněk Mašek, Petr Beran, Otto Lipert, Pavel Okénka, Martin Nemeš, Kamil Valášek, Petr Pagáč, Michal Kuba
24.9.2015 Atletický čtyřboj - OF III.D 11.místo Eliška Menčlová, Valérie Kočárníková, Hanka Novotná, Anna Hamalová
24.9.2015 Atletický čtyřboj - OF III.H 2.místo Zdeněk Šmilauer, Josef Hamala, Jiří Mikšovský, Ondřej Šnajdr, Tomáš Reichl, David Beneš
24.9.2015 Atletický čtyřboj - OF IV.H 11.místo Natálie Kuželková, Aneta Janáková, Klára Kohoutová, Johanka Měkotová, Aneta Bielawská
24.9.2015 Atletický čtyřboj - OF IV.D 2.místo Petr Beran, Martin Veselý, Zdeněk Mašek, Pavel Klepetko, Michal Mulató, Vojtěch Halásek, Michal Pražák
2.10.2015 Přespolní běh - OF II.H 1.místo Tomáš Sůra, Václav Fišer, Václav Blaschke, Jakub Spica, Ondřej Hubka, Lukáš Seidel
2.10.2015 Přespolní běh - OF II.D 7.místo Nicolle Dytrtová, Markéta Fišerová, Vendula Svobodová, Adéla Hoskovská, Barbora Konečná, Jaromíra Konečná
2.10.2015 Přespolní běh - OF I.H 6.místo Martin Balej, Leonard Štěpnička, Vojtěch Záviška, Petr Formánek, Petr Plachý, Štěpán Pable
2.10.2015 Přespolní běh - OF I.D 6.místo Nela Keričová, Lucie Vykouková, Markéta Dvořáková, Aneta Hejduková, Viktorie Matyášová, Adéla Vobrátilová
2.10.2015 Přespolní běh - OF IV.H 2.místo Vojtěch Halásek, Kryštof Fišer, Pavel Klepetko, Petr Beran, Michal Mulató, Michal Pražák
2.10.2015 Přespolní běh - OF IV.D 4.místo Aneta Bielawská, Diana Quachová, Hana Endlerová, Klára Kohoutová, Eliška Poláková
2.10.2015 Přespolní běh - OF III.H 3.místo Tomáš Reichl, Ondřej Šnajdr, Jakub Giesel, David Beneš, Zdeněk Šmilauer, Lukáš Kessler
2.10.2015 Přespolní běh - OF III.D 9.místo Anna Hamalová, Anna Konečná, Jindřiška Poláková, Gabriela Fuchsová, Tereza Fišerová, Tereza Ječmenová
8.10.2015 Přespolní běh - KF IV.H 7.místo Vojtěch Halásek, Kryštof Fišer, Pavel Klepetko, Petr Beran, Michal Mulató, Michal Pražák
14.10.2015 Futsal - Okrsek III.H 1.místo Vojtěch Kubík, Samuel Bím, Jan Meluzín, Jan Mošnička, Richard Žídek, Štěpán Urbánek, René Pěček, Zdeněk Šmilauer, David Panocha, David Beneš, Tomáš Huml, Jan Nechuta, Petr Novák, Jiří Mikšovský
19.10.2015 Stolní tenis - OF IV.H 3.místo Jan Baytalon, Jiří Mikšovský, Petr Novák
20.10.2015 Stolní tenis - OF III.D 3.místo Anna Konečná, Nela Nováková
20.10.2015 Stolní tenis - OF III.H 3.místo Roman Chejnovský, Dominik Hrabě, Ondřej Beránek
23.10.2015 Futsal - OF III.H 2.místo Vojtěch Kubík, Filip Hrabánek, Jan Meluzín, Jan Mošnička, Richard Žídek, Štěpán Urbánek, René Pěček, Zdeněk Šmilauer, David Panocha, David Beneš, Tomáš Huml, Lukáš Kessler, Štěpán Bechyně, Petr Minařík
19.11.2015 Florbal - OF III.D 1.místo Anna Konečná, Nela Nováková, Nikola Zirmová, Eliška Junková, Anna Hamalová, Tereza Zavadilová, Tereza Valtýřová, Natálie Psotová, Eliška Menčlová, Valérie Kočárníková, Tereza Faltová, Alžběta Dragounová, Jindřiška Poláková
26.11.2015 Think Blue Cup 2015/2016 (florbal ČFbÚ) - OF II.H 3.místo Benjamin Drobek, Václav Fišer, Jan Merta, Dominik Niebauer, Jan Polák, Jakub Spica, Tomáš Sůra, Štěpán Jenčo, Filip Mareš, Daniel Zajan
27.11.2015 Florbal - OF III.H 7.místo Vojtěch Kubík, Filip Hrabánek, Václav Strádal, Jan Mošnička, Richard Židek, Petr Novák, Jiří Mikšovský, Zdeněk Šmilauer, Štěpán Revaj, David Beneš, Tomáš Huml, Abdurakhman Baizhanov
2.12.2015 Střekovská laťka - OF 6.-9. roč.tým 4.místo Nela Poláková, Pavla Peterková, Ondřej Šnajdr, Tomáš Reichl, Petr Beran, Pavel Okénka, Klára Kohoutová, Eliška Poláková
2.12.2015 Střekovská laťka - OF IV.D 7.místo Klára Kohoutová
2.12.2015 Střekovská laťka - OF IV.D 10.místo Eliška Poláková
2.12.2015 Střekovská laťka - OF IV.H 4.místo Petr Beran
2.12.2015 Střekovská laťka - OF IV.H 10.místo Pavel Okénka
2.12.2015 Střekovská laťka - OF III.H 9.místo Ondřej Šnajdr
2.12.2015 Střekovská laťka - OF III.H 12.místo Tomáš Reichl
2.12.2015 Střekovská laťka - OF III.D 10.místo Nela Nováková
2.12.2015 Střekovská laťka - OF III.D 17.místo Pavla Peterková
4.12.2015 Florbal - OF IV.D 1.místo Eliška Poláková, Sára Dračková, Klára Kohoutová, Diana Quachová, Aneta Janáková, Johanka Měkotová, Martina Plívová
7.-11.12.2015 Florbal - OF IV.H 9.místo Pavel Štěrba, Jakub Franc, Pavel Okénka, Jan Votava, Tomáš Soukup, Petr Beran, Pavel Klepetko, Dominik Hrabě, Roman Chejnovský
14.12.2015 Think Blue Cup 2014/2016 (florbal ČFbÚ) - TOP 8 Západ (Čechy) II.D 2.místo Adéla Hoskovská, Kateřina Brhelová, Barbora Konečná, Jaromíra Konečná, Natálie Fišerová, Melánie Ladrová, Eliška Zítková, Barbora Petrašovičová
15.12.2015 Florbal - KF III.D 3.místo Jindřiška Poláková, Alžběta Dragounová, Tereza Faltová, Valérie Kočárníková, Eliška Menčlová, Natálie Psotová, Tereza Valtýřová, Tereza Zavadilová, Anna Hamalová, Eliška Junková, Anna Konečná, Nela Nováková, Nikola Zirmová, Jana Brodská, Sára Pírková