< Třídní schůzky
Kategorie: Novinky - obecné

Dotazník pro rodiče

Vážení rodiče,

protože bude nařízené uzavření škol pravděpodobně trvat až do druhé poloviny května 2020, hledáme další alternativní způsoby výuky Vašich dětí na dálku (on-line výuka, výuková videa, prezentace atd.). V této souvislosti bychom rádi získali přehled o tom, jaké, zejména technické možnosti, máte Vy a Vaše děti při výuce na dálku k dispozici.
Prosíme Vás o vyplnění následujícího krátkého dotazníku. V případě, že máte v naší škole dvě a více dětí, vyplňte, prosím, dotazník pro každé dítě zvlášť.

Předem děkujeme za vyplnění dotazníku. Po vyhodnocení Vašich odpovědí se budeme snažit co nejefektivněji nastavit formu výuky a komunikace s Vašimi dětmi a s Vámi.
Zároveň Vám jménem všech zaměstnanců školy děkuji za spolupráci v této složité situace a přeji Vám hodně zdraví, trpělivosti a sil.

Mgr. Michal Kapoun

Dotazník pro rodiče