Skip to main content
< Vánoční laťka 2018
24.12.2018 07:53 Stáří: 29 days
Kategorie: Novinky - obecné

Výsledky Vánoční laťky 2018


  II. kategorie starší děti - chlapci    
pořadí jméno třída výkon (cm)
1. Rajchert Jakub 5.B 130
2. Giesel Ondřej 5.B 125
3. Herda Jakub 5.B 115
  Chalupa Martin 5.B 115
  Brož Tomáš 5.C 115
6. Mihalík Adam 5.C 115
7. Capek Jiří 5.B 110
8. Grupáč Jan 5.B 110
9. Vlček Daniel 5.A 110
10. Dvořák Jiří 5.C 100
11. Černý David 5.A 100
12. Polic Tomáš 5.C 100
13. Šmaňko Jakub 5.C 95
14. Krupka Josef 5.C 95
15. Gregor Tomáš 5.B 95
  II. kategorie starší děti - dívky       
pořadí jméno třída výkon (cm)
1. Vacková Alena 5.B 115
2. Krbcová Petra 5.B 115
3. Reinerová Tereza 5.B 110
4. Tučková Tereza 5.A 105
  Vorličková Tereza 5.A 105
6. Maříková Karolína 5.A 95
  Semencová Kateřina 5.A 95
8. Dittrichová Tereza 5.C 90
9. Šmidová Štěpánka 5.A 90
10. Danišová Barbora 5.C x
  III. kategorie mladší žáci                
pořadí jméno třída výkon (cm)
1. Kubín Petr 7.A 135
2. Čermák Denis 6.A 135
3. Eisner Filip 7.A 135
4. Hostovčák Šimon 7.B 130
5. Feriančík Lukáš 6.A 130
6. Jenčo Štěpán 7.B 130
7. Mikšovský Martin 7.A 125
8. Plachý Petr 6.C 125
  Krbec Martin 7.B 125
10. Beran Matěj 7.C 125
11. Kott Oliver 6.B 125
12. Tomšík Jakub 7.A 120
13. Gregor Martin 6.C 120
14. Štěpnička Leonard 6.A 120
15. Stožický Marek 7.A 115
16. Turek Jan 7.A 115
17. Kůstka Jan 6.A 115
  Seidel Lukáš 7.B 115
19. Mužík Štěpán 6.A 110
20. Mráz Ondřej 6.B 105
  Wundrawitz Dominik 6.B 105
22. Pable Štěpán 6.B 105
23. Kettner Pavel 6.B 95
  III. kategorie mladší žákyně          
pořadí jméno třída výkon (cm)
1. Petrašovičová Barbora 7.C 125
2. Brhelová Kateřina 7.C 120
3. Kohoutová Lucie 7.C 115
4. Třebínová Aneta 6.A 110
  Keričová Nela 6.B 110
6. Maturkaničová Sára 6.B 105
7. Plachá Adéla 7.A 100
8. Vágnerová Karolína 6.A 100
9. Jesalijeva Marie 6.B 100
10. Vytlačilová Nela 6.A 95
  Macounová Natálie 6.B 95
12. Filová Eliška 6.B 90
  IV. kategorie starší žáci                 
pořadí jméno třída výkon (cm)
1. Svoboda Jakub 9.C 155
2. Kočárník Vojtěch 9.C 155
3. Spica Jakub 8.B 155
4. Svoboda Jakub 9.B 150
5. Pěček René 9.C 150
6. Berjak Michal 9.C 145
7. Maxa Dominik 8.B 140
8. Bui Martin 9.C 140
9. Soroka David 8.B 135
10. Štengel Zdeněk 9.C 130
  IV. kategorie starší žákyně            
pořadí jméno třída výkon (cm)
1. Menčlová Eliška 9.C 135
2. Ječmenová Tereza 9.A 130
3. Zavadilová Tereza 9.C 130
4. Novotná Eliška 9.B 130
5. Pírková Sára 9.C 125
6. Hoskovská Adéla 8.A 125
7. Dytrtová Nicole 8.B 120
8. Valtýřová Tereza 9.C 115
9. Vospálková Karolína 8.A 115
  Šťastná Sára 8.B 115
11. Kočárníková Valerie 9.C 110