< Preventivní opatření proti šíření žloutenky
29.11.2017 04:37 Stáří: 14 days
Kategorie: Novinky - rodiče

Dotazník pro zákonné zástupce žáků - vyhodnocení

Vážení rodiče,

děkujeme za vyplnění dotazníku. Pečlivě jsme ho vyhodnotili a touto cestou vás chceme seznámit se zjištěnými výsledky. Zároveň chceme reagovat na některé připomínky, které jste v dotazníku uváděli.

• Nejčastější připomínky se týkaly stavu sociálního zařízení. Jsme si vědomi toho, že stav sociálního zařízení je nevyhovující a vyžaduje komplexní rekonstrukci (výměna sanitárního zařízení, rekonstrukce odpadů, …). Generální rekonstrukce je naší prioritou, která je ale závislá na tom, kolik financí uvolní na opravy zřizovatel. Na všech WC je pravidelně doplňován toaletní papír, papírové ručníky a tekuté mýdlo. Žáci však s těmito potřebami plýtvají a ničí je.
  • Připomínky ohledně termínu školního sběru jsme zvážili a květnový sběr proběhne opět ve dvou dnech.
  • Další častější připomínkou byla možnost bezhotovostních plateb na účet školy. O této možnosti uvažujeme od začátku příštího školního roku.
  • Pro internetovou žákovskou knížku se vyslovily více než 2/3 respondentů, rádi bychom ji zavedli od září 2018.
  • Čipový systém ve školní družině bude zaveden pravděpodobně ještě v tomto školním roce.

Soubory:
fileadmin/user_upload/dotaznik_rodice_rekapitulace.pdf423 K